telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації

Під головуванням керівника комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації Віри Лаврик та за участі першого заступника голови обласної ради Вадима Лисого і заступника голови обласної ради Микити Бані відбулося засідання комісії. На порядок денний було винесено близько 10 питань порядку денного.

Депутати погодили надання дозволів підприємствам на проведення робіт. КП СОР «Паливокомуненерго» - на проведення реконструкції  котельні підприємства;  КНП СОР «Сумський обласний спеціалізований будинок дитини» - на виготовлення проєктно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту з улаштування евакуаційного виходу до підвальних приміщень; КНП СОР «Сумський обласний спеціалізований будинок дитини» - на виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція системи теплопостачання із встановленням блочно-модульної твердопаливної котельні для підготовки опалювальної системи будинку дитини до опалювального сезону;КУ СОР - Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю - на виконання будівельних робіт по реконструкції приміщень з встановленням ліфту для облаштування доступності до приміщень укриття установи.

Також обласні обранці обговорили питання ремонту підвального приміщення КНП СОР «Сумський обласний спеціалізований будинок дитини», проведення закупівлі товарів Сумським обласним онкологічним центром, розглянули лист Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації щодо ліквідації КЗ СОР «Шалигінська спеціальна школа».

Після обговорення всі питання були підтримані депутатами одноголосно. Утрималися обласні обранці з останнього питання: про ліквідацію КЗ СОР «Шалигінська спеціальна школа».

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 08 листопада 2023, 14:22

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top