telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Засідання робочої групи відбулося у обласній раді

Під головуванням першого заступника голови обласної ради Вадима Лисого відбулося засідання робочої групи з вивчення діяльності Сумського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс» та його дочірніх підприємств в частині забезпечення потреб у лісоматеріалах військових частин, розташованих на території Сумської області. У засіданні взяли учать депутати обласної ради, представники ОВА, правоохоронних органів та співробітники виконавчого апарату обласної ради.

Генеральний директор СОКАП «Сумиоблагроліс» проінформував присутніх відповідно до протокольних доручень робочої групи.

З метою подальшого вивчення питань діяльності Сумського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс» та його дочірніх підприємств в частині забезпечення потреб у лісоматеріалах військових частин, розташованих на території Сумської області на наступне засідання члени робочої групи рекомендували керівнику надати інформацію та провести детальний моніторинг діяльності.

Усі ці заходи спрямовані на створення балансу між потребами господарюючих суб'єктів та збереженням природних ресурсів області, а також на забезпечення військових частин лісоматеріалами для виконання своїх обов'язків. Робоча група продовжить свою діяльність та вивчення ситуації з метою забезпечення сталого та ефективного лісокористування на території Сумської області.

«Пріоритетним завданням є першочергове забезпечення військових лісоматеріалами в необхідній кількості», - зазначив Вадим Лисий.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 11 жовтня 2023, 08:30

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top