telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Автопарк військових Сумщини поповнився ще одним авто

Автомобіль передали сьогодні військовим Сумщини. Вже не вперше допомогу для військової частини 3051 Національної гвардії України надає БО БФ «МХП - Громаді» у співпраці з МХП ТОВ «Урожайна країна».

Директор підприємства Андрій Рибалко говорить: «Після придбання автівки силами майстрів сервісної служби підприємства ми її перефарбували, зробили технічне обслуговування, повністю відремонтували ходову частину. Словом, зробили все, аби машина була в бойовій готовності та одразу приносила користь, допомагала нам усім повертати свої землі та наближати нашу перемогу».

«Оперативність та мобільність нині – це обов’язкова умова для будь-якого підрозділу. Ця автівка для нас – конче необхідна бойова одиниця. Ми вдячні за таку вагому підтримку та допомогу. Тим паче її технічні характеристики добре підходять для виконання певних завдань, які нині диктує час та ворог», – розповів командир автомобільної роти молодший лейтенант Дмитро Михайленко.

Дійсно, цей пікап чудово підходить для виконання завдань мобільними вогневими групами. Його місткість та функціонал після деяких технічних доопрацювань допомагатиме бійцям частини «полювати» на ворожі ударні безпілотники.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 10 жовтня 2023, 13:43

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top