telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумах погасили марку «Зброя Перемоги. Світ з Україною»

29 вересня Укрпошта офіційно ввела в обіг поштовий блок «Зброя Перемоги. Світ з Україною», на якому відтворено найкращі зразки іноземної техніки, що її було надано країнами-союзниками. Новий поштовий блок продовжує випуск «Зброя Перемоги» 2022 року. Запуск присвячений Дню захисників і захисниць України, який цього року відзначатимуть 1 жовтня.

За словами директора Сумської філії Укрпошти В’ячеслава Маринича, загальний тираж марок сягає 160 тисяч. Їх автори — художники-графіки брати Сергій та Олександр Харуки. 2 гривні з продажу кожного блоку «Зброя Перемоги. Світ з Україною» будуть спрямовані на придбання дронів для Сил безпеки й оборони України.

«Наші захисники і захисниці мужньо борються з російським агресором. Ми всі розуміємо, що для перемоги нам потрібна військова техніка, яку ми отримуємо від наших союзників. Ці марки показують нашу єдність зі світом.» - зазначив голова обласної ради Віктор Федорченко.

На поштових марках блоку зображені основні бойові танки Challenger 2 (Велика Британія) та Leopard 2 (Німеччина), зенітно-ракетний комплекс Patriot® (США), самохідна артилерійська установка CAESAR (Франція), бойова машина піхоти M2 Bradley (США).

Номінал кожної марки — F = 23,00 грн (відповідає тарифу на пересилання рекомендованого листа масою до 50 г у межах України) + 2,00 грн (додатковий номінал, призначений для відрахування на благодійні цілі). Вартість становить 150 грн. До поштового блоку випущено конверт «Перший день», немаркований художній конверт та листівку.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 вересня 2023, 17:44

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top