telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Напередодні професійного свята на Сумщині вітали освітян

Свято День вчителя в Україні – День працівників освіти, відзначається у першу неділю жовтня. Тому сьогодні, напередодні цього свята, у приміщенні Сумського обласного театру для дітей та юнацтва зібралися освітяни області, керівники Сумщини, народні депутати та всі небайдужі.

«Від щирого серця висловлюю вам свою вдячність за вашу важливу та благородну роботу. Вчитель – світлий приклад та наставник для наших дітей. Ви допомагаєте їм вирости в освічених, творчих та патріотичних особистостей.» - звернувся у вітальному слові заступник голови обласної ради Микита Баня. Також він нагородив грамотами та подяками Сумської обласної ради педагогів Сумщини.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти нагородили Аллу Бендюг – учителя початкових класів Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7; Тетяну Густєй – учителя біології Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24; Ірину Марухину – завідувача навчально-методичного центру психологічної служби Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти; Олену Бондар – вихователя Комунального закладу Сумської обласної ради «Косівщинська спеціальна школа» та Тетяну Говоруху – директора Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.

Звернулися до присутніх і народні депутати України Михайло Ананченко та Тетяна Скрипка, які привітали освітян і побажали їм натхнення, здоров’я та подальших успіхів у благородній місії вчителя.

Поміж відзначень лунали вокальні та тішили око хореографічні композиції презентовані освітянам творчими колективами Сумщини.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top