telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумській обласній раді пройшло засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації

Засідання провела голова комісії Віра Лаврик.

Депутати розглянули двадцять питань, з яких 14 – сесійні. Вони стосувалися передачі майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області до державної чи комунальної власності, оренди майна, списання об’єктів нерухомості, зміни назви комунальних установ, призначення на посаду й укладення контрактів з керівниками обласних комунальних підприємств, закладів та установ тощо.

Серед іншого обласні обранці погодили надання дозволу КНП СОР «Сумський обласний клінічний лікарсько-фізкультурний диспансер» на проведення робіт з монтажу системи автоматичної пожежної сигналізації, капітального ремонту цокольного поверху будівлі та санвузлів. Проголосували за надання дозволу КНП СОР «Сумський обласний клінічний онкологічний центр» на проведення робіт у будівлі нефрологічного відділення і закупівлі товарів. Розглянули питання закупівлі двох лікувальних масажних електричних ліжок, двох масажних крісел, двох кондиціонерів та дитячого батуту для КНП СОР Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю.

Також депутати розглянули листи і звернення, які надійшли до комісії від організацій та громадян.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top