telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» передала Сумській обласній дитячій клінічній лікарні медичний інструментарій

БО «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» передала Сумській обласній дитячій клінічній лікарні медичний інструментарій, який допоможе в лапароскопічній хірургії та лікуванні опіків різних ступенів.

Загалом отримали 2 електродерматома для пересадки шкіри та 2 ендокліпатора для полімерних кліпс для хірургічних втручань на загальну суму 161 644 грн.

Обладнання буде направлено на хірургічне відділення.

Ендокліпатор (або ендоскопічний кліпатор) - це інструмент, який використовується в лапароскопічній хірургії для малоінвазивних операцій на органах черевної порожнини. Завдяки таким операціям прискорюється термін одужання, мінімізується потрапляння інфекцій до організму.

Електродерматом дає можливість виконувати оперативні втручання при опіках (видалення опікових струпів та пересадка шкіри). Хочемо зазначити, що діти з опіками транспортуються виключно до нашої лікарні, бо допомога таким дітям є високоспеціалізованою і має надаватися лише фахівцями лікарями-комбустіологами. Такі фахівці є лише в нашій лікарні . Приймають таких діток з 0-18 років.

Завдяки партнерам лікарня отримує можливість більш ефективно надавати послуги нашим маленьким пацієнтам з області та міста у сфері хірургії.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top