telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумському обласному центрі зайнятості новий керівник

7 вересня 2023 року з робочим візитом до Сумського обласного центру зайнятості завітали голова правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття Наталія Землянська та заступник директора Державного центру зайнятості Денис Олійник.

Під час зустрічі з колективом Сумського обласного центру зайнятості було представлено нового директора Сумської обласної служби зайнятості Леоніда Чепульського, який до цього очолював низку підприємницьких структур.

Посадовці відвідали Сумську філію Сумського обласного центру зайнятості, державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти Державного центру зайнятості» та навчальне відділення Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» в с. Хоружівка Роменського району.

Денис Олійник висловив впевненість, що служба зайнятості Сумщини, маючи добрий кадровий потенціал та кращі традиції, і в майбутньому займатиме лідируючі позиції в активному відновленні ринку праці Сумщини.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top