telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумський онкологічний центр перетворюється на сучасний заклад європейського рівня

З робочою поїздкою голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, його заступник Микита Баня та народний депутат України Михайло Ананченко приїхали до Сумського обласного клінічного онкологічного центру. Вони оглянули оновлене відділення хіміотерапії, поспілкувалися з персоналом та пацієнтами.

Медики дякували за осучаснення закладу, а відтак, покращення умов роботи. А пацієнти – за гарні умови лікування.

«Однією з наших головних задач є підтримка функціонування комунальних підприємств та їх благоустрою, - наголосив Віктор Федорченко під час відвідування онкоцентру. - Раніше мешканці Сумщини їздили до Києва чи за кордон, якщо вони мали онкозахворювання, тепер вони і пацієнти з інших областей зможуть приїжджати та лікуватися у достойних умовах європейського рівня в Сумах. Не раз ми змінювали фінансові плани, закуповували обладнання, але процес триває і ми завершимо розпочатий проєкт з оновлення онкологічного центру».

Керівник онкоцентру Володимир Шевченко розповів, що лікування від онкологічних хвороб є пріоритетом у профільному міністерстві. На цьому, за його словами, наголошував Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. «Після війни питання онкології стане гострішим через стреси, нервові розлади населення, наслідки війни. Ми ці питання тримаємо на контролі спільно з органами державної влади та місцевого самоврядування, намагаємося доносити до людей важливість профілактики захворювань і закликаємо не нехтувати оглядами у лікарів. У нашому закладі ми робимо все можливе, аби надати якісну допомогу хворим. Завдячуючи обласній раді, народним депутатам, нашому колективу ми перетворюємося на сучасний центр з новітнім обладнанням та зручними умовами лікування. В амбітних планах закладу – проведення на базі онкоцентру конференції медичних закладів всеукраїнського рівня», - поділився директор онкологічного центру.

Тут наразі проводяться дуже серйозні операції, розвивається діагностична допомога. Є сучасне технічне обладнання, висока організація роботи та професійний рівень персоналу. Це, за словами Михайла Ананченка, заслуга всієї команди закладу.

Тож під час візиту були нагороджені відзнаками народного депутата України кращі працівники онкологічного центру.

За останні місяці керівництвом обласної ради було перевірено роботу всіх комунальних закладів. І, за словами Микити Бані, Сумський обласний онкологічний центр є сьогодні одним із найкращих закладів області за різними показниками.

«Міністерство охорони здоров’я підкреслює, що та робота яку розпочав Віктор Федорченко за підтримки народних депутатів щодо реконструкції та оновлення онкоцентру, задовольняє їх, особливо проєкт з лінійним прискорювачем. Задовольняє також робота безпосередньо закладу, бо за статистикою навантаження на співробітників більша, ніж у інших лікарнях України, де штат медичних працівників менше у порівнянні з кількістю пацієнтів. Ми й надалі будемо допомагати закладу. Хоча вже очевидно, що центр, який ми оновлюємо, однозначно буде одним із найкращих в Україні», - зазначив Микита Баня.

Також цього дня закладу передали 180 спеціальних костюмів для медичного персоналу від Благодійного фонду «Разом для України».

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top