telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Безпека. Раціональність. Якість»: серпнева конференція педагогічних працівників відбулася на Сумщині

Освітяни Сумської області провели щорічний захід, який завжди збирає разом представників освітньої галузі з усіх куточків регіону - серпневу конференцію педагогічних працівників Сумщини. Ця подія є важливою платформою для обміну досвідом та вивчення нових педагогічних підходів, а формування відповідального ставлення до майбутньої освітньої роботи.

Конференція, яка традиційно проходить напередодні початку нового навчального року, об'єднує вчителів, методистів, директорів шкіл, педагогічних працівників. Це день, коли педагоги з різних навчальних закладів збираються разом, щоб відзначити досягнення минулого навчального року, обговорити плани на майбутнє і вдосконалити свої професійні навички.

Відвідав цьогорічну конференцію і заступник голови ради Микита Баня. «Під час повномасштабної війни наші вчителі стійко тримають освітянський фронт і демонструють прояви мужності, незламності та патріотизму. Завдяки їм наші діти продовжують отримувати повну загальну середню освіту, виграють гранти, навчаються в престижних університетах України та країн Європи. Ми навчилися жити в реаліях війни. Спершу дистанційне навчання, а згодом тимчасова окупація, бойові дії, повітряні тривоги й перебування в укриттях, відсутність електроенергії та нестабільний психологічний стан – ось неповний перелік зовнішніх чинників, які впливали і продовжують залишати свій слід на якості освіти наших дітей. Але наші педагоги мужньо долають усі ці складнощі», - зазначив посадовець у своєму вітальному слові.

Окрім того, Микита Баня звернув увагу, що проблемних питань у галузі багато. Проте згуртованість і відповідальність наших освітян, органів влади дає можливість продовжувати реалізацію в області як загальнодержавних освітніх проєктів, так і власних важливих ініціатив. Також у рамках заходу він вручив відзнаки обласної ради педагогам Сумщини.

Серпнева педагогічна конференція у Сумській області - це не лише захід, де обговорюються питання освіти. Це справжня традиція, яка сприяє підвищенню професійної майстерності педагогів, сприяє обміну досвідом та формуванню спільної відповідальності за якісну освіту молодого покоління. Ця конференція допомагає забезпечити плідний початок навчального року та нагадує нам про важливість освіти як ключового фактора розвитку суспільства.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top