telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Вічна пам’ять»: у Сумах відбулося спецпогашення поштової марки

Сьогодні, 29 серпня, у Сумах відбулося спецпогашення поштової марки «Вічна пам’ять». Марка присвячена пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Ескізом до нової поштової марки стала картина українського художника Олега Шупляка «Журба». На ній козак-бандурист схиляє голову над могилами побратимів, а над ним журавлі летять у вирій. У слов’янській міфології вирій – це місце, де мешкають душі померлих, розповіли на заході.

За повідомленням директора Сумської дирекції АТ «Укрпошта»  В’ячеслава Маринича, тираж поштової марки – 500 000 примірників. Наразі вона вже є у продажі. З кожної проданої марки частина коштів буде спрямована на підтримку дітей, чиї батьки загинули, захищаючи Україну.

«Сьогодні, ми продовжуємо пам’ятати та вшановувати тих, хто віддав свої життя заради свободи та незалежності України. Вічна шана і пам'ять нашим героям. Дякуємо кожному захиснику і захисниці за те, що боронять нашу державу» - зазначив голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

До марки випущено конверт «Перший день». Ціна маркового аркуша – 75 грн. Відсьогодні поштовий набір можна придбати у відділеннях Укрпошти по всій країні.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top