telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Україна-мати»: у Сумах відбулося спецпогашення поштової марки

Сьогодні, 24 серпня, у Сумах відбулося спецпогашення поштової марки «Україна-мати», котра присвячена 32 річниці Незалежності України.

За словами директора Сумської філії «Укрпошти» В’ячеслава Маринича, за останні півтора року марки «Укрпошти» стали символом незламності, нескореності. «Але сьогоднішня марка – традиційна, яка щороку випускається до Дня Незалежності України. На ній в інтерпретації художниці Зінаїди Кубар зображений відомий кожному українцю величний монумент, що височіє на Печерських пагорбах Києва і є одним з найвищих у світі. До 32-ї річниці Незалежності України пам’ятник, що повернутий щитом до росії, замість демонтованого герба тоталітарного режиму, увінчав тризуб», - розповів Маринич.

Окрім марок «Україна-мати» до річниці Незалежності Укрпошта випустила конверт «Перший день», немаркований художній конверт, художні листівки, а також набір магнітів. Тираж поштових марок — 600 000, на одному листку шість марок.

Вже за традицією, спецпогашення марки відбулося за участі керівників області й міста Суми.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко зазначив під час заходу, що марки «Укрпошти» стали вже відомими у всьому світі. «На новій поштовій марці зображено монумент «Україна-мати», з українським гербом на щиті та червоним намистом на шиї. Позаду монументу зображена мапа України. Я впевнений, що наш національний символ, повернутий щитом до росії принесе мир Україні», - сказав Віктор Федорченко.

Набори поштових марок, присвячених 32-й річниці Незалежності України можна придбати у всіх поштових відділеннях Сумщини. До набору входить аркуш «Україна-мати», конверт «Україна-мати», картка «Україна-мати. Віра», картка «Україна-мати. Надія», картка «Україна-мати. Любов».

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 24 серпня 2023, 10:21

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top