telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумському районі відбулися урочистості до Дня Незалежності України

Зі святом жителів Сумського району від імені обласного депутатського корпусу привітав заступник голови Сумської обласної ради Валерій Ісмаілов.

«Вітаю всю спільноту району з 32-ю річницею незалежності України. У нас є можливість святкувати завдяки нашим захисникам, які щодня здійснюють подвиг у цій війні. Ми маємо пам’ятати, якою ціною дається Україні незалежність. Пам’ятати кожного, хто загинув, захищаючи суверенітет держави. Пам’ятати і дякувати тим, хто зараз на полі бою. Бо зараз ми платимо дуже високу ціну за незалежність нашої держави. Ми повинні об’єднатися, бо якщо ми цього не зробимо, нам буде складніше долати всі перепони», - звернувся до присутніх Валерій Ісмаілов.

Він побажав усім мирного неба над головою, перемоги, єдності, солідарності, щоб українська нація була кращою у світі. А також виконав почесну місію – вручив відзнаки Сумської обласної ради військовикам району.

Також цього дня були нагороджені лікарі, вчителі, добровольці, які в цей нелегкий час продовжують жити, працювати та розвивати Сумський район.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top