telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Україна на дитячих долоньках»

У Сумському обласному центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю до Дня Незалежності України відбувся «смачний» майстер-клас з декорування пряників «Україна на дитячих долоньках».

Діти створювали своїми руками солодкі шедеври і, таким чином, намагалися передати всю свою любов до рідної країни. Дитячі долоньки створили оригінальні та чарівні смаколики, які потім вони подарували своїм рідним та близьким, і скуштували самі.

Майстер-клас з приготування пряників та їх декорування провела соціальний педагог із соціально-побутового орієнтування Олена Ященко. А участь у заході взяли 20 дітей та їх опікуни.

«Смаколики завжди викликають захват у наших вихованців, - розповіла вчитель-реабілітолог Тетяна Савельєва. – А цього разу у заході взяли участь ще й батьки та опікуни дітей. Деякі дорослі взагалі вперше долучилися до такого дійства – вони придумували креативні ідеї задля оздоблення пряників. Тому раділи і діти, бо не лише розписували пряники, а ще й скуштували їх, і їх опікуни, бо побачили, що вихованці змогли впровадити в життя всі ті знання, які вони здобувають на заняттях в Центрі».

Наприкінці дійства – щасливі посмішки та спільне фото.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top