telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Сумський обласний кардіологічний диспансер отримав сучасний реанімобіль

Реанімобіль класу В, в межах гуманітарної допомоги Сумській області, передала фармацевтична компанія «Novo Nordisk» (Данія) за ініціативи Центру громадського здоров’я МОЗ України. Авто доправили до Сум разом з гуманітарним вантажем для медичних цілей. 15 серпня його передали закладу за участі керівників області та народного депутата Антона Швачка.

Загалом щорічно з усіх районів Сумщини в обласному кардіодиспансері проходить амбулаторне лікування 2,5 тисячі пацієнтів. Минулого року реперфузійну допомогу при гострому інфаркті міокарда тут отримало 25% хворих області. Проведено 229 коронарографій та 160 стентувань.

«Війна – це час, коли люди перебувають у постійному емоційному напруженні та стресі. Такий стан може провокувати загострення хронічних серцево-судинних захворювань, - розповів директор Сумського обласного клінічного кардіологічного диспансеру Олександр Русанов. – Тож такий реанімобіль, обладнаний необхідною апаратурою, допоможе нашим спеціалістам у транспортуванні хворих і дасть можливість швидше надати якісну допомогу пацієнтам».

Голова обласної ради Віктор Федорченко разом з головою ОДА – начальником військової адміністрації Володимиром Артюхом в рамках візиту до кардіодиспансеру оглянув відділення інтенсивної терапії та паліативної допомоги, поспілкувався з керівництвом закладу, медиками та пацієнтами.

«Сумський кардіологічний диспансер є профільним закладом у наданні допомоги хворим на серцево-судинні захворювання. Не дивлячись на воєнний стан, ми допомагаємо у придбанні необхідного обладнання. Зараз розглядаємо питання створення на базі закладу філії Інституту серця МОЗ України. Передача сучасного реанімобіля стане запорукою швидкого надання медичної допомоги тим, хто її потребує. Ми щиро дякуємо нашим міжнародним партнерам за те, що вони не полишають Україну і Сумщину зокрема у тяжкі для нас часи. Зі свого боку ми робитимемо все можливе, аби зберегти і покращити медичну галузь області», - сказав голова Сумської обласної ради і принагідно подякував персоналу диспансеру за складну і водночас дуже важливу працю.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top