telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Сумах представництво Української фундації «Мрія» допомагає родинам, що втратили на війні своїх рідних

Два місяці тому в Сумах розпочало роботу представництво Української фундації «Мрія», яка об’єднує волонтерські організації, що допомагають родинам військовополонених, цивільних бранців і загиблих героїв. Очолює Всеукраїнський проєкт волонтерка, військова, парамедикиня, яка пройшла російський полон, Юлія Паєвська (Тайра), а сумську організацію – депутат обласної ради Людмила Чегринець.

Нині проєкт працює в 13 областях і під його опікою понад 2,5 тисячі дітей. Волонтери «Мрії» надають правову, гуманітарну, освітню підтримку й допомогу, займаються організацією оздоровлення та відпочинку дітей.

«На місцях ми краще знаємо потреби родин, які втратили на війні своїх близьких. Тож наша задача – допомогти їм впоратися з емоційним навантаженням, піклуватися про них, - розповіла Людмила Чегринець. – У Сумах лише за два місяці на оздоровлення відправлено 20 дітей. Ще 20 мають поїхати вже менше ніж через тиждень зі своїми мамами у табір відпочинку на Закарпаття. Надходить фінансова підтримка для дітей з Англії, яку отримали вже 60 родин. Допомагає засобами гігієни, продуктовими наборами МакДональдз в Україні. Напередодні 1 вересня ми вручимо рюкзаки з канцелярським приладдям усім первачкам Сумщини. Також щодня надається юридична підтримка родинам через ГО «ЦЕНТР ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ».

Загалом, з моменту створення Всеукраїнського проєкту на благодійні потреби було акумульовано 5,4 мільйона грн та залучено товарів і послуг на суму понад 20 млн грн.

Підопічні фонду родини можуть отримати допомогу заповнивши анкету, яка знаходиться на сторінці ФБ перейшовши за посиланням: https://www.facebook.com/profile.php?id=100094742756714

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 15 серпня 2023, 11:49

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top