telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Сумах відбувся молодіжний форум «В єдності наша сила: Сумщина»

Вже вдруге Україна відзначає День молоді 12 серпня. Саме на цю дату припадає Міжнародний день молоді за календарем ООН.

Напередодні свята у Сумах пройшов молодіжний форум «В єдності наша сила: Сумщина». Взяли участь у заході й керівники області та міста.

«Увесь світ знає, що в Україні прогресивна, розумна, ініціативна молодь і її запрошують у безліч країн. І це – вибір кожного. Але сьогодні я хочу подякувати всім, хто залишається в Україні, на Сумщині, - звернувся до присутніх перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий. - Коли почалася повномасштабна війна, величезна кількість молодих людей взяла до рук зброю і захищає Україну. На жаль, дехто з них не повернеться додому. Ми повинні їх завжди пам’ятати. Пам’ятати, що вони зробили подвиг, віддали своє життя, щоб наступні покоління жили й процвітали в незалежній країні. Незалежні від орків, від корупції, від ворожих посягань. Я бажаю вам досягати висот і жити в країні вашої мрії».

Вадим Лисий вручив відзнаки Сумської обласної ради найактивнішій молоді регіону.

Привітав учасників форуму й голова ОДА – військової адміністрації Володимир Артюх. Він акцентував, що не кожному поколінню випадала така відповідальна задача – захист рідної землі. «На ваші плечі ліг такий тягар. Але я впевнений, що спільно ми подолаємо ворога. Бо наша молодь досягає вершин і перемог у спорті, науці, навчанні, в роботі і сьогодні ще й на фронті. Певен, що ви подолаєте всі виклики, які перед вами ставить життя», - сказав очільник області.

Після урочистої частини молодь взяла участь у панельних дискусіях, які стосувалися збільшення політичної й громадської участі молодих людей у прийнятті рішень на всіх рівнях, молодіжного та соціального підприємництва, подолання травм, спричинених війною тощо.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top