telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Чарівники» подарували онкохворим дітям Сумщини справжнє свято

В онкогематологічному відділенні Сумської обласної дитячої клінічної лікарні пройшло свято для малечі. Його організували БО «БФ «Чарівники» при підтримці Сумської обласної ради та інформаційній підтримці «SumyLike TG».

Окрім двогодинної програми, в ході якої аніматори організували пацієнтам кріо шоу, шоу бульбашок, розваги та ігри, діти отримали подарунки – смартліхтарі, навушники, шоколадні яйця з іграшками всередині, «Барні», ліхтарики з цукерками, картини по номерах тощо.

«Ми розпочали в Сумах лінійку заходів для дітей. Вони пройдуть у Сумському обласному спеціалізованому будинку дитини, обласній лікарні. Таким чином ми хочемо подарувати дітям хвилинку позитиву під час війни», - поділився директор БО «БФ «Чарівники» Артем Харченко.

Депутати Сумської обласної ради Віра Лаврик та Тетяна Євдокимова розповіли, що БО «БФ «Чарівники» працюють по всій Україні. Вони не лише репрезентують дітям розважальні програми, а й закуповують подарунки, техніку, роблять ремонти у дитячих закладах, допомагають ЗСУ.

«Ми познайомилися з командою «Чарівників», коли вони працювали з Сумською філією «Укрпошти» задля допомоги Збройним Силам України.  Спільно обговорили дитячі проєкти на Сумщині, і, як результат, перший захід вже відбувся в онкогематологічному відділенні СОДКЛ», - наголосила Тетяна Євдокимова.

«Те, що роблять «Чарівники» - заслуговує великої поваги і вдячності. Бо під час війни наші діти й їх батьки схильні до стресів. Сьогодні ми побачили, як дітки сміються, як вони реагують на аніматорів. Упевнена, це допоможе їм не тільки пережити ці страшні для всіх нас часи, а й подолати тяжкі хвороби», - додала Віра Лаврик.

У перспективі у «Чарівників» ще є багато задумів, які вони планують втілити на Сумщині. Але про них – згодом.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 01 серпня 2023, 14:33

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top