telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Сумщина разом з усією Україною відзначила День державності

Сьогодні, 28 липня, Україна вдруге відзначає День української державності. З самого ранку керівники області, міста, депутати, військові, громадськість поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві. Біля флагштока з головним Прапором Сумщини пройшли урочистості, під час яких присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих у війні росії проти України. Також було піднято Державний Прапор України.

«День української державності – важливе свято для нашого народу. Бо тільки у вільній державі можуть бути вільні громадяни. Ми зараз стоїмо біля Державного Прапора України і ми єдині, як ніколи. Я вірю, що вшановуючи державні символи, вшановуючи нашу мову, культуру, історію, український народ буде жити в єдиній європейській родині. З таким народом ми непереможні. Слава нашому народу! Слава Україні! Разом до Перемоги!», - звернувся до присутніх голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Він побажав усім миру, добра, єдності, здоров’я і вручив відзнаки Сумської обласної ради кращим представникам Сумщини.

Звернувся з вітальним словом до присутніх і голова Сумської ОДА – військової адміністрації Володимир Артюх: «Багато поколінь віддало своє життя для того, аби ми могли сказати: «Ми – українці! Ми живемо на своїй рідній землі». Сьогодні у нас має бути розуміння, що ворог не залишив своїх планів зруйнувати нашу країну, наше життя. Утім наші мужні воїни, представники Сил безпеки і оборони, весь наш народ довів усьому світові, що є така незламна нація – українці. І зараз ні в кого немає сумнівів, що ми можемо захистити свою країну, свою землю і свій народ. Упевнений, що перемога буде за нами і ми збудуємо вільну європейську країну».

День Української Державності в Україні відзначають вдруге. Це нове свято, яке затвердила Верховна Рада 2022-го року. За таке рішення проголосувало 257 депутатів, а 7 червня 2022-го документ підписав президент Володимир Зеленський. Свято відзначають у День хрещення Русі. Проте з наступного року дата святкування зміниться на 15 липня.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 липня 2023, 10:19

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top