telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумській обласній раді обговорили низку проблемних питань, що стосуються діяльності комунальних підприємств

У Сумській обласній раді відбулася робоча нарада, в ході якої обговорювалися проблемні питання діяльності підприємств, установ та закладів, заснованих на майні спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Сумської області.

Нарада відбулася під головуванням керівника обласного депутатського корпусу Віктора Федорченка та його заступників. Разом з очільниками комунальних підприємств, які долучилися у режимі відеоконференції, порушувалися питання складання і подачі фінансової та бухгалтерської звітності підприємствами, ефективність управління майном, покращення взаємодії Фонду підтримки підприємництва з підприємствами, установами та закладами, заснованих на майні спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області в рамках проведення публічних закупівель. Також обговорили наявність та стан укриттів в обласних комунальних закладах, організацію роботи з питань запобігання корупції тощо.

Віктор Федорченко наголосив на важливості фінансових планів підприємств та своєчасної їх подачі, звернув увагу на ключові аспекти у цьому напрямку.

«Війна, звісно, негативно позначилася на роботі об’єктів комунальної власності, однак, загалом підприємства працюють добре. Є багато питань, які виникають через обстріли, але ми на них реагуємо і вирішуємо вчасно. Ми відкриті, спеціалісти профільних управлінь готові надавати підприємствам допомогу. Тож не повинно бути проблем, які ви замовчуєте, чи не можете вирішити самостійно. Вся робота має бути спільною і направленою на покращення роботи усіх, без винятку, закладів», - підкреслив Віктор Федорченко. Також він зосередив свою увагу на стані укриттів.

Під час наради обговорили й низку проблемних питань, що стосувалися діяльності Фонду підтримки підприємництва. Присутні обмінялися успішним досвідом, порушили спільні питання діяльності підприємств у напрямку закупівель. У цьому аспекті заступник голови обласної ради Микита Баня акцентував на комунікаціях між комунальними закладами, установами та обласною радою.

По завершенню заходу було сформовано низку доручень.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 27 липня 2023, 14:04

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top