telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поповнився новими автівками

40 автомобілів швидкої медичної допомоги, придбані Медичними закупівлями України за кошти, зібрані в межах ініціативи UNITED24, їдуть в центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської, Запорізької, Дніпропетровської, Полтавської, Сумської, Вінницької, Хмельницької, Львівської областей, а також до військових закладів охорони здоровʼя різних регіонів.

«Швидкі» типу С обладнані усім необхідним: кисневими балонами, кардіомоніторами, дефібриляторами, електрокардіографами та апаратами штучної вентиляції легень. Це дає змогу швидко й безпечно доправити тяжкохворих і тяжкопоранених до лікарні.

«Реанімобіль типу “С” – можна сказати, реанімація на колесах. У ньому можна здійснювати лікування кардіогенного шоку, надавати допомогу під час пологів, проводити реанімацію пацієнтів, загальне знеболення… Крім того, станом на липень в умовах війни 103 «швидкі» пошкоджено, 251 – зруйновано, 125 – захоплено. Тож поповнення автопарків допоможе бригадам центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф навіть у складних умовах воєнного часу успішно виконувати виклики до хворих і потерпілих», – зазначає заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

«Ми отримаємо 8 автомобілів швидкої медичної допомоги. Перед тим одержали два, а всього – 31. Розподіляємо передусім у підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги, які досі під ворожими обстрілами. Важливо, що ми можемо «досягати» найвіддаленіших районів області. Днями в Роменському районі сталася ДТП – автобус із 22 пасажирами з’їхав в кювет. На місце дорожньо-транспортної пригоди виїхали якраз «швидкі», придбані в межах UNITED24. Було надано медичну допомогу 12 постраждалим, 5 – доставлено до лікувального закладу», – говорить медичний директор Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Максим Новіков.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 24 липня 2023, 16:13

Документи облради

Go to top