telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Гуманітарна місія «Проліска» надасть для переселенців з розбомбленого росіянами Свеського психоневрологічного інтернату базові речі та устаткування

Після зустрічі керівництва Сумщини, очільників територіальних громад регіону з представниками Гуманітарної місії «Проліска», яка працює за підтримки UNHCR Ukraine – Агентство ООН у справах біженців в Україні, відбулася ще й виїзна нарада депутатів обласної ради до Роменського району.

Там представники місії разом із заступником голови обласної ради Микитою Банею та депутатом облради Оксаною Кужель оглянули умови перебування та місце компактного проживання вимушених переселенців зі Свеського психоневрологічного інтернату. Після авіаудару російських військ по комунальній установі в ніч на 16 квітня підопічні були тимчасово відселені по різним закладам. Зараз певна частина з них перебуває на базі Хмелівського психоневрологічного інтернату.

Звісно, що заклад залишився без базових необхідних речей, тож потребує дуже багато для забезпечення життєдіяльності.

Поспілкувавшись із депутатами, керівництвом інтернату, начальник гуманітарного центру в Сумській області Гуманітарної місії «Проліска» Олександр Шевченко пообіцяв, що вже на цьому тижні буде завезено до установи інвалідні візки, ліжка, матраци, постільна білизна. Пізніше Гуманітарна місія надасть ще й устаткування для харчоблоку та пральні.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 17 липня 2023, 15:16

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top