telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Проведено роботу з опрацювання проєкту зведеного фінансового плану ОКАП «Сумиоблагроліс» на 2024 рік

Фінансовий план – головний документ підприємства, тож і робота з його опрацювання проводиться ретельно. В обласній раді пройшло декілька нарад, на яких детально обговорювалися всі питання, що стосуються фінансової діяльності ОКАП «Сумиоблагроліс». Спільно з керівниками підприємства, депутатами опрацьовувалися пропозиції.

За дорученням заступника голови Сумської обласної ради Костянтина Товстухи відділ контролю за ефективністю використання об’єктів спільної власності, економічного аналізу, аудиту та звітності виконавчого апарату обласної ради підготував і надав обґрунтовані висновки та пропозиції щодо зведеного фінансового плану ОКАП «Сумиоблагроліс» на 2024 рік та доцільність його погодження у варіанті, який надало ОКАП «Сумиоблагроліс».

Після опрацювання висновків відділу контролю відбулася підсумкова робоча нарада під головуванням заступника голови Сумської обласної ради Костянтина Товстухи. Її учасники розглянули аналізвищезазначеного проєкту та прийняли рішення проінформувати голову обласної ради, що погодження зведеного фінансового плану ОКАП «Сумиоблагроліс» на 2024 рік  є недоцільним, оскільки наведені  в ньому показники є некоректними, а виробнича діяльність підприємства – низькорентабельною.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 липня 2023, 09:28

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top