telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Депутати Сумської обласної ради вчергове відвезли гуманітарну допомогу до Херсону

Цього разу було доставлено 40 тонн вантажу. Перша допомога від Сумщини була направлена херсонцям одразу після підриву Каховської ГЕС – 10 червня. Її збирали разом з Сумською ОВА, територіальними громадами та комунальними підприємствами обласної ради. Там були човни, харчі та предмети першої необхідності.

Зараз дві 20-тонні машини завантажили засобами гігієни, харчовими продуктами, медикаментами, антисептичними засобами, та відправили 7,5 тисяч 5-літрових пляшок води.

Вантаж відвезли до однієї з територіальних громад Херсонщини заступник голови обласної ради Микита Баня та депутат Оксана Кужель. Вони зустрілися з керівництвом області та тергромади, обговорили нагальні потреби жителів зони підриву Каховської ГЕС та пообіцяли всебічного сприяння від жителів Сумщини херсонцям.

Через підрив Каховської ГЕС, люди потребують допомоги, акцентували обласні обранці. А наша місія – не залишати в біді тих, хто опинився у складних умовах. Зараз перш за все херсонцям доставили питну воду, бо її відсутність – одна з найбільших загроз для регіону. Далі, в залежності від потреб, допомога надаватиметься стільки, скільки це буде необхідно.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 05 липня 2023, 16:10

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top