telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У річницю деокупації острова Зміїний випущено нову марку

У Сумах сьогодні, 30 червня, погасили марку «Головне управління розвідки Міністерства оборони України». Це продовження серії «Слава силам оборони і безпеки України», яку «Укрпошта» започаткувала в травні, а присвячена вона річниці деокупації острова Зміїний. На поштовій марці, конвертах та листівці зображені розвідники, які виконують бойові завдання. Придбати марку можна у відділеннях «Укрпошти».

Під час спецпогашення марки, яке провели представники ГУР МО України та керівники області й Сум, заступник голови Сумської обласної ради Микита Баня наголосив, що розвідники виконують надскладні завдання. Особливо зараз, в умовах повномасштабної війни. «Їх робота не підлягає розголосу і проводиться під грифом «таємно». Але вона важлива для збереження життя українських військових, мирного населення і наближає всіх нас до Перемоги. Наша розвідка одна з найпідготовленіших, і про це говорять світові лідери. На жаль, серед розвідників також є втрати, бо вони здійснюють багаторівневі, сповнені ризиків спецоперації, зриваючи зухвалі плани агресора. Ми пишаємося нашими військовими, пишаємося розвідниками! Дякуємо всім захисникам! Разом до Перемоги!», - сказав Микита Баня.

Директор Сумської філії «Укрпошти» В’ячеслав Маринич розповів, що марка випущена тиражем 1 075 000 примірників. Номінал однієї марки становить 30 гривень, кожні 7 з яких підуть на благодійність. На зібрані кошти буде придбано морський бойовий дрон українського виробництва.

Подякував українським розвідникам за мужність, патріотизм і професіоналізм, які вони демонструють у боротьбі з ворогом голова Сумської ОДА – начальник військової адміністрації Володимир Артюх: «Щиро бажаю нашим захисникам та усім силам оборони України якнайшвидших і впевнених перемог, звільнення нашої землі від російських загарбників. Їх відданість нашій державі, їх робота, спрямована на Перемогу, надихають. Зичу всім жителям Сумщини міцного здоров’я, впевненості та миру. Слава нашим Героям! Слава Україні!»

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 червня 2023, 18:49

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top