telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Закінчилася Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд депутатів Сумської області

У спортивному комплексі  СумДУ та Сумського педагогічного університету ім. А.С. Макаренка пройшли фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд депутатів Сумської області. Обранці показували свою спортивну майстерність у 5 видах спорту: шахах, шашках, волейболі, футзалі та настільному тенісі.

Підбивши підсумки змагань, організатори провели церемонію нагородження переможців та призерів. Спочатку дипломи і медалі отримали призери в індивідуальних видах спорту, а потім кубки, грамоти і медалі було вручено командам.

Таким чином таблиця переможців виглядає так:

Волейбол

І місце – збірна команда депутатів Недригайлівщини;

ІІ місце – команда депутатів Липоводолинської селищної ради;

ІІІ місце – команда депутатів Охтирського району.

Футзал

І місце – команда депутатів Охтирського району;

ІІ місце – збірна команда депутатів Недригайлівщини;

ІІІ місце – команда депутатів Липоводолинської селищної ради.

Настільний теніс (жінки)

І місце – Олена Сенька (збірна команда депутатів Недригайлівщини);

ІІ місце – Оксана Кубрак (збірна команда Сумської обласної, Сумської міської та Сумської районної рад «Сумщина»);

ІІІ місце – Тетяна Різник (команда депутатів Охтирського району).

Настільний теніс (чоловіки)

І місце – Віктор Яковенко (команда депутатів Липоводолинської селищної ради);

ІІ місце – Михайло Плотницький (представник Березівської сільської ради);

ІІІ місце – Павло Кузьменко (команда депутатів міста Охтирка).

Шашки (жінки)

І місце – Оксана Кучеренко (збірна команда депутатів Недригайлівщини);

ІІ місце – Анна Коновал (команда депутатів Липоводолинської селищної ради);

ІІІ місце – Тетяна Різник (команда депутатів Охтирського району).

Шашки (чоловіки)

І місце – Олексій Котко (команда депутатів Охтирського району);

ІІ місце – Руслан Сіренко (збірна команда Сумської обласної, Сумської міської та Сумської районної рад «Сумщина»);

ІІІ місце – Віктор Мірошниченко (збірна команда депутатів Недригайлівщини).

Шахи (жінки)

І місце – Світлана Шутко (команда депутатів Липоводолинської селищної ради);

ІІ місце – Тетяна Різник (команда депутатів Охтирського району);

ІІІ місце – Оксана Кубрак (збірна команда Сумської обласної, Сумської міської та Сумської районної рад «Сумщина»).

Шахи (чоловіки)

І місце – Василь Романіка (команда депутатів Охтирського району);

ІІ місце – Віктор Мірошниченко (збірна команда депутатів Недригайлівщини);

ІІІ місце – Іван Хекало (команда депутатів Липоводолинської селищної ради).

Загальнокомандні місця розподілилися таким чином:

І місце – збірна команда депутатів Недригайлівщини;

ІІ місце – команда депутатів Охтирського району;

І місце – команда депутатів Липоводолинської селищної ради.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 червня 2023, 21:02

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top