telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумах проходить спартакіада серед збірних команд депутатів Сумської області

У спорткомплексі Сумського державного університету відбулося відкриття Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд депутатів Сумської області. На жаль, через воєнні дії, цьогоріч у змаганнях взяли участь лише п’ять команд.

Депутати-спортсмени покажуть свою майстерність у п’яти видах спорту: футзал, настільний теніс, волейбол, шахи та шашки.

На початку спартакіади відбулося традиційне проходження командами та шикування. Вокалісти та духовий оркестр ГУНП України в Сумській області виконали Гімн України та декілька композицій. Всі присутні вшанували полеглих українців хвилиною мовчання.

Депутатів-спортсменів із відкриттям спартакіади привітали голова обласної ради Віктор Федорченко, ректор СумДУ Анатолій Карпуша, начальник управління молоді та спорту ОДА Євген Походня, олімпійська чемпіонка, голова обласної організації НОК Олена Петрова, голова обласної профспілкової організації працівників державних установ Ігор Теліженко, керівництво ФСТ «Спартак». Усі вітали спортсменів бажали вдалих виступів, бадьорості духу, вдалих стартів та не отримати травм.

Віктор Федорченко подякував депутатам за те, що у цей непростий час вони змогли приїхати і взяти участь у змаганнях. «Представники органів місцевого самоврядування повинні доводити своїм прикладом молоді, що заняття спортом – це престижно. Це те, до чого мають прагнути наступні покоління. А ще змагання такого рівня показують, що на спортивних майданчиках ми гідно відстоюємо інтереси своїх громад. Принагідно хочу подякувати нашим захисникам за те, що ми маємо змогу провести спартакіаду. Усім учасникам змагань бажаю отримати позитивні емоції й, звісно ж, нехай переможе сильніший!», - сказав голова обласної ради.

Віктор Федорченко вручив подяки за розвиток спорту й участь у змаганнях. Їх отримали голова обласної профспілкової організації працівників державних установ Ігор Теліженко, колектив духового оркестру ГУНП України в Сумській області та депутат Сумської міської ради Максим Зеленський.

Спартакіада триватиме два дні.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 29 червня 2023, 14:40

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top