telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Сумській обласній раді пройшла нарада з питань діяльності ОКАП «Сумиоблагроліс»

У Сумській обласній раді продовжується робота з вивчення планово-економічного  стану ОКАП «Сумиоблагроліс» і його дочірніх агролісогосподарських підприємств. З цією метою була проведена чергова нарада під головуванням заступника голови обласної ради Костянтина Товстухи.

Присутні опрацювали проєкт зведеного фінансового плану ОКАП «Сумиоблагроліс» на 2024 рік. Адже фінансовий план – це основний плановий документ, відповідно до якого підприємство отримує доходи та здійснює видатки, визначає обсяг та спрямування коштів для виконання своїх функцій протягом наступного року.

Також під час наради були розглянуті плани розвитку виробництва на основі об’ємних показників по всіх видах діяльності агролісогосподарських підприємств області. Проаналізовано формування доходної частини фінплану,  прогнозні обсяги завантаження потужностей цехів переробки деревини, реалізацію продукції на внутрішній ринок та експорт.

Учасники наради обговорили витратну частину проєкту фінансового плану в порівнянні з витратами минулого та поточних років, витрати на оплату праці працівників, лісогосподарську діяльність, лісозаготівлю, лісорозведення та переробку деревини. Приділили увагу прогнозній собівартості реалізації товарної продукції, робіт та послуг на 2024 рік в порівнянні з 2023 роком.

Під час обговорення були надані зауваження та пропозиції щодо  подальшого управління поточною та стратегічною діяльністю агролісогосподарських підприємств області.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 28 червня 2023, 12:46

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top