telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Фермерів Сумщини привітали з професійним святом

На Сумщині пройшли урочистості з нагоди Дня фермера, під час яких було відзначено фермерські господарства та висловлено подяку аграріям за невтомну працю й особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва області.

З професійним святом, яке цьогоріч в Україні відзначається вчетверте, фермерів привітав голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

«Розвиток фермерства відіграє важливу роль у забезпеченні продовольчої безпеки держави та збереженні українського села, - звернувся до присутніх керівник депутатського корпусу. - А в умовах війни, це ще й віра у завтрашній день. Поки наші захисники боронять українську землю, ви професійно продовжуєте робити свою справу, надаєте фінансову, технічну, матеріальну допомогу Збройним Силам України, допомагаєте медичній галузі Сумщини. Я вдячний, що аграрії першими відгукнулися допомогти фінансово для реконструкції та закупівлі дороговартісного обладнання для Сумського обласного онкологічного центру. Ви робите це попри всі складнощі, пов’язані з війною. Велика подяка вам за любов до землі, працю, витримку й терпіння. Нехай примножуються ваші трудові успіхи. Миру вам, добробуту й сімейного затишку».

Теплі слова подяки за невтомну працю фермерам Сумщини адресували керівники обласної військової адміністрації, ректори вишів, банкіри, очільники профільних асоціацій.

За сумлінну працю, відданість професії та вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону, кращі представники галузі були нагороджені відзнаками.

Далі відбувся фермерський форум.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 19 червня 2023, 14:18

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top