telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумському центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю відбулася репрезентація книги 9-річного автора Іллі Отрошенка

«У цей складний для держави час надважливо підтримувати дітей, дарувати їм хвилини щасливого дитинства та відчуття турботи!», - переконана директор Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Олена Сущенко.

Вона розповіла, що на базі їх закладу відбулася репрезентація книги «Велика лісова пригода. Острів динозаврів», за авторством 9-річного школяра - Іллі Отрошенка. Цей твір є результатом уяви та творчості юного письменника.

Захід став святковою, урочистою подією, під час якої колектив та вихованці центру вітали Іллю з його досягненням. На згадку про цю зустріч діти спільно виготовили яскравих героїв-динозавриків з пластиліну та подолали, сповнену таємниць, смугу перешкод. У подарунок всі учасники репрезентації отримали книгу з підписом автора.

«Відповідна захоплююча творчість виявляє неабияку винахідливість та талант, а також показує, як важливо давати дітям можливість виражати свої думки та фантазії», - наголосила Олена Сущенко.

Відповідне видання вийшло у світ завдяки підтримці творчості маленького сумчанина Іллюші молодою, креативною командою журналу «Цукор».

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 14 червня 2023, 09:49

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top