telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У День захисту дітей Віктор Федорченко завітав з подарунками до дітлахів з Будинку дитини

«Ми повинні оточити наших маленьких дітей турботою, любов’ю і дати їм усе необхідне. Тому депутатський корпус і надалі робитиме все можливе, щоб допомогти їм жити у комфорті», - сказав голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко під час візиту до обласного спеціалізованого будинку дитини.

Тут сьогодні, у День захисту дітей, попри складний у країні час, відбулося свято. Діти співали, танцювали, показували разом із вихователями цікаві постановки для гостей. Ті завітали з подарунками, говорили багато теплих слів на адресу Будинку дитини, його керівництва і, що найголовніше, щиро бажали дітям, аби в їхньому житті було багато любові, тепла і добра.

З нагоди свята керівник депутатського корпусу подякував співробітникам будинку малюка, особливо керівнику – Галині Литвиненко, адже саме завдяки їй заклад перебуває в такому стані. Вона – і вихователь, і мама, і порадник, і порятунок для цих дітей.

«Хочу сказати, що для мене особисто і для усього депутатського корпусу, ваш заклад – найголовніший. Бо тут знаходяться дітки, у яких немає родини. Їхня родина – це ви. Від усього серця дякую кожній з вас за те, що ви замінюєте цим малюкам маму. Упевнений, що це дуже складно і не кожна людина може впоратися з цією місією. А у вас – велике серце. В цей день я хочу побажати, щоб кожна дитинка знайшла свою родину. Якщо в закладі не залишиться жодного малюка – для нас це буде великим щастям», - сказав Віктор Федорченко.

Він побажав усім щастя, миру, любові і вручив для малечі подарунки, а закладу – пилосос.

Привітав колектив і голова Сумської ОДА – начальник військової адміністрації Володимир Артюх. «У нас є одна велика родина – Україна. Наші захисники надають нам можливість відзначити День захисту дітей, а працівники закладу дають можливість відчути дітям родину. Я дякую колективу за непросту, але святу місію – виховувати наше майбутнє. Ми все у цьому житті робимо заради дітей», - звернувся до присутніх Володимир Артюх і вручив малечі подарунки, а працівникам будинку дитини відзнаки.

Керівники області оглянули заклад, бомбосховище, обговорили нагальні питання і пообіцяли всебічну допомогу.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top