telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Відбулася робоча нарада з питань затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель ОКАП «Сумиоблагроліс»

За дорученням голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка пройшла нарада, на якій розглядалося питання затвердження технічної документації із землеустрою стосовно інвентаризації земель, що перебувають у користуванні дочірніх агролісогосподарських підприємств ОКАП «Сумиоблагроліс». Її провів заступник голови обласної ради Костянтин Товстуха.

Разом з керівником «Сумиоблагролісу» Олександром Будником та головним лісничим підприємства обговорили реєстрацію права власності та права постійного користування земельних ділянок у ЦНАПах. У цих питаннях є багато проблем, які не можливо вирішити підприємству без допомоги обласної ради та військової адміністрації.

«Такі документи важливі тим, що в них буде зафіксовано використання земель, їх правовий режим, межі лісових зон, розміри земельних ділянок на місцевості. Повний пакет документів дозволить здійснювати контроль за використанням і охороною земель, убезпечити від незаконних посягань на території дочірніх підприємств, - зазначив Костянтин Товстуха. – Але ми маємо не просто пришвидшити цей процес, а й знайти та вчасно профінансувати виготовлення правовстановлюючих документів на землі. Тож ще більше посилимо роботу і спільно працюватимемо у цьому напрямку».

Також присутні порушили тему бронювання працівників ОКАП «Сумиоблагроліс», єдиного реєстру обліку деревині та механізму її передачі для потреб ЗСУ за їх зверненнями.

З усіх питань прийняті відповідні рішення.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 31 травня 2023, 14:52

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top