telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Обласний фестиваль кулінарного мистецтва відбувся в Сумах

Захід відбувся у ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище». Цей фестиваль став захоплюючою подією, яка зібрала разом талановитих кухарів, студентів та любителів кулінарного мистецтва з усієї області. Гостями заходу були представники громад, влади та депутати. А головною метою фестивалю було показати багатство та різноманітність кулінарних традицій, навчити новим кулінарним технікам та створити місце для обміну досвідом.

Фестиваль відбувався протягом дня і заповнився різними заходами, які задовольнили смаки всіх присутніх, а учасники мали можливість демонструвати свої найкращі кулінарні творіння.

Мав можливість завітати до конкурсантів і заступник голови ради Микита Баня. «Такі конкурси надають можливість продемонструвати талановитість та креативність учасників і нагадати про важливість кулінарної культури та її спадщини, - зазначив заступник голови. Мене дуже радує, що наша талановита молодь може обмінятися досвідом на подібних заходах».

На фестивалі представили різноманітні страви з різних кухонь світу, включаючи українську, азійську, європейську та багато інших. Кулінари демонстрували свою майстерність у готуванні страв, а також вражали гостей своїм талантом і оригінальністю.

Під час фестивалю кухарі ділилися своїми секретами та надавали цінні поради щодо кулінарного мистецтва. Учасники мали змогу навчатися від професіоналів та розширювати свої знання та навички.

Обласний фестиваль кулінарного мистецтва, який пройшов на базі ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» став успішною подією, яка зблизила любителів кулінарного мистецтва, навчила їх новим технікам готування та запалу до кухні. Він, безумовно, залишив незабутнє враження для всіх його учасників та відвідувачів і продовжить сприяти розвитку кулінарної сфери в області.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top