telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Почесну відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня отримали двоє жителів області

Нагороди вручив під час першого пленарного засідання сімнадцятої сесії Сумської обласної ради восьмого скликання очільник депутатського корпусу Віктор Федорченко.

За активну громадянську позицію, патріотизм, самовідданість, організацію волонтерської допомоги в умовах воєнного стану, вагомий особистий внесок в оборону Сумщини Почесну відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня отримав депутат Сумської обласної ради Сергій Федина. Вітаючи свого колегу по депутатському корпусу Віктор Федорченко подякував Сергію Федині за його патріотизм і вклад у перемогу. «Всі захисники – приклад героїзму українського народу. Ми пишаємося нашими депутатами й усіма воїнами, які захищають країну», - сказав Віктор Федорченко.

Також він подякував і вручив нагороду за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток національної культури незалежної України, значні досягнення у справі навчання і виховання підростаючого покоління, підготовку кадрів для галузі культури і мистецтв директору КЗ СОР «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського», Заслуженому працівнику культури України Надії Гринь.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 травня 2023, 12:57

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top