telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Хоробрий уїк-енд»: Для дітей військових на Сумщині провели культурно-мистецькі заходи

На Сумщині триває проєкт «Розробка інструментів арт-терапії для соціальної адаптації дітей воїнів «Хоробрий уїк-енд». Його реалізує ГО «Українське об’єднання учасників  бойових дій та волонтерів АТО у Сумській області» у партнерстві з КЗ СОР– Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв за підтримки Українського ветеранського фонду.

Метою проєкту є створення механізмів соціального супроводу дітей ветеранів та дітей загиблих воїнів на основі використання різноманітних засобів арт-терапії.

Вже відгомоніли 3 яскраві культурно-мистецькі заходи «Хоробрий уїк-енд» у Ромнах, Конотопі та Сумах.

Директор КЗ СОР – Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв Євгенія Бистрицька розповіла, що при плануванні та проведенні заходів  команда проєкту максимально врахувала потреби дітей ветеранів та дітей, чиї батьки загинули, захищаючи нашу державу. «Тому для кожної вікової категорії хоробрих українців  були запропоновані цікаві саме їм арт-терапевтичні заходи, що виявлять здібності та допомагають подолати проблеми, з якими ці діти сьогодні стикаються», - зазначила Євгенія Бистрицька.

Площі міст упродовж «Хороброго уїк-енду» розквітли від патріотичних кольорів, що стали невід’ємними візуальними символами заходів, та засяяли дитячими посмішками, дружніми обіймами та вогниками творчого натхнення.

А команда проекту вже готує презентацію  посібника дієвих кейсів соціальної реабілітації засобами залучення дітей до процесів творчого самовираження: як підтвердження та керівництво до дії за результатами проведеного під час заходів проєкту дослідження.

«Ми впевнені, що за буди-яких умов і у найважчих обставинах діти завжди лишаються дітьми, яким вкрай потрібне спілкування, розрада, можливість проявити себе та розкрити власні здібності, відволіктися від реалій сьогодення», - резюмувала Євгенія Бистрицька.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top