telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Сумах пройшло грандіозне шоу до Всесвітнього дня вишиванок

У Сумах до Всесвітнього дня вишиванок відбувся дизайнерський показ вишитих суконь та сорочок від бренду «СВОЄ» під назвою «Об’єднуєм СВОЄ». Організатори зазначають, що у показі представлені орнаменти, що єднають українців, які через війну вимушені були покинути рідні домівки.  А присвячена нова колекція державам, які допомагають Україні відстоювати незалежність і територіальну цілісність.

На заході було представлено колекцію сьогодення з 16 вишиванок. Гості показу мали змогу переконатися, що українська вишивка дуже стильно виглядає на сучасних сукнях.

Подякував українському дизайнеру вишиванок та засновниці власного бренду «СВОЄ» Світлані Волик перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий.

«Український національний одяг – це національна святиня, символ краси, оберіг людини і наша історія. Зараз історію сильної вільної України творять дівчата й хлопці на фронті. А бренд «СВОЄ» уже 4 роки творить історію етносу й краси в тилу, допомагаючи в тому числі й армії. Сьогодні маю честь вручити подяку Сумської обласної ради Світлані Волик за підтримку національної ідентичності, створення бренду пізнаваності Сумщини, популяризацію не тільки нашої області, а й України на теренах усього світу», - сказав Вадим Лисий.

Під час показу секретар Ірпінської міської ради Анжела Макеєва передала Світлані Волик вишиванку з автографом Валерія Залужного. Сорочка від бренду «СВОЄ» підписана Головнокомандувачем ЗСУ на прохання Світлани Волик. «Вона обов’язково стане експонатом колекції в майбутньому музеї вишиванок в Сумах», - зазначила дизайнер.

Організаційним партнером проєкту виступив КЗ СОР «Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв».

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top