telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Сумському обласному художньому музеї Никанора Онацького відбувся арт-простір «Світоглядна культура: традиції та сучасність»

До Міжнародного дня музеїв та Всесвітнього дня вишиванки в обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького відбувся арт-простір «Світоглядна культура: традиції та сучасність». У рамках заходу Дизайн-студія «ART’elь moda» під керівництвом Лариси Ванєєвої продемонструвала моделі «Вільний птах» дизайнера Лариси Коханої. Одяг розроблено на основі кролевецького переборного візерункового ткацтва, занесеного до Національного переліку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Також присутні мали змогу насолодитися вернісажем творчого доробку родини сумських митців Ярових. В експозиції представлено 20 робіт.

Привітати поціновувачів художньої творчості прийшов заступник голови Сумської обласної ради Костянтин Товстуха.

Він привітав присутніх зі святами і подякував захисникам та захисницям України за те, що є можливість зібратися в такому колі, відзначити свята, наскільки це можливо, та пам’ятати про українські цінності й традиції.

«Під час війни кожна зустріч, особливо з людьми мистецтва, залишає багато вражень. Бо це – творчість і життя. Це – наша історія. Я вдячний керівництву й колективу музею за роботу, за те, що ви зберігаєте наші культурні цінності. За те, що є можливість передавати традиції і знання наступним поколінням», - сказав Костянтин Товстуха.

В.о. керівника закладу Влада Ярмак наголосила, що у ці складні часи не кожен музей може відкрити свої двері для відвідувачів. Деякі музеї втратили свої колекції, будівлі. Але дякуючи військовим, що боронять країну, музей має можливість працювати і розвиватися. Тож запросила присутніх переглянути виставку картин родини Ярових і колекцію вишиванок.

Але яке ж свято без подарунків?! Тож під час заходу музею подарували вітраж за мотивами панно «Танок квітів» Ганни Собачко-Шостак у виконанні художників майстерні «Glass Art Stories» родини Пивоварових.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 31 травня 2023, 10:48

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top