telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Питання переселення підопічних Свеського психоневрологічного інтернату вирішували на нараді в Сумській обласній раді

Захід пройшов за участю керівництва депутатського корпусу, обласної військової адміністрації, Шосткинського та Конотопського районів, депутатів, очільників профільних обласних управлінь.

Після авіаудару російських військ по комунальній установі в ніч на 16 квітня, підопічні були тимчасово відселені по різним закладам. Але, оскільки це специфічна установа соціального спрямування і тут перебуває особливий контингент, стоїть питання відселення всіх пацієнтів в одне, більш безпечне та пристосоване для цього приміщення.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко наголосив, що за ці два тижні комісія вирішувала: відновлювати зруйновані приміщення інтернату чи знайти інші. Було визначено, що ремонт є наразі недоречним, тим більше, що територія інтернату не захищена від можливих обстрілів. Тож присутні розглянули декілька варіантів будівель, найкраще пристосованих для підопічних психоневрологічного інтернату.

Головні принципи, які враховували: якомога далі від кордону з росією, обов’язкова наявність укриття, якомога менша кількість коштів для ремонту і часу для переміщення підопічних. Серед декількох варіантів зупинилися на більш оптимальному.

«Свеський психоневрологічний інтернат – комунальний заклад обласної ради, тому ми маємо докласти всіх зусиль, аби надати гідні умови підопічним, що залишилися без даху над головою через обстріли і зараз евакуйовані в різні інстанції. Цій категорії людей потрібна постійна допомога. Бо вони тяжко переносять навіть мінімальний стрес», - наголосив Віктор Федорченко.

Він подякував за оперативну роботу заступнику голови облради Микиті Бані, заступнику голови військової адміністрації Олегу Ковалю і всім, хто долучився до розв’язання проблеми.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 03 травня 2023, 14:19

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top