telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету

Воно пройшло під головуванням заступника голови комісії Володимира Поцелуєва.

Депутати розглянули питання виконання обласного бюджету за минулий рік та погодили проєкт розпорядження голови Сумської ОДА – начальника обласної військової адміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2023 рік».

Зміни стосуються збільшення бюджетів комунальним закладам обласної ради соціального спрямування, обласним закладам охорони здоров’я, на виконання заходів обласної програми з організації навчання для громадян України «Надання домедичної допомоги пораненим в умовах бойових дій», на придбання медикаментів та виплату стимулюючих виплат медпрацівникам, що залучені в роботі мобільних бригад Сумської обласної клінічної лікарні (ці мобільні бригади надають медичну допомогу колишнім українським військовополоненим в неробочий час та вихідні дні) тощо.

Володимир Поцелуєв порушив питання будівництва пункту постійного базування швидкої допомоги на базі клінічної лікарні Святого Пантелеймона. Це є одним з елементів створення кластерної лікарні, що передбачено Постановою Кабміну від 28.02.2023 «Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я».

Також депутати в чергове обговорили оформлення правовстановлюючих документів на право постійного користування землями лісового фонду по ОКАП «Сумиоблагроліс». Вони рекомендували робочій групі з вивчення та напрацювання організаційно-правових механізмів удосконалення роботи комунального сектора лісової галузі Сумської області опрацювати питання щодо необхідної суми коштів на оформлення права власності та права постійного користування на земельні ділянки лісового фонду, які перебувають у користуванні дочірніх агролісогосподарських підприємств ОКАП «Сумиоблагроліс», та порядку їх освоєння.

Всі питання членами комісії були підтримані одноголосно.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top