telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

На Великодні свята поліція Сумщини працюватиме у посиленому режимі

Про це повідомив т. в. о. начальника ГУНП Сумської області Петро Токар під час наради при голові Сумської ОДА – голові військової адміністрації Володимирі Артюху.

«Нам відомі всі культові споруди, де відбуватимуться богослужіння. Визначено кількісний склад поліцейських, які забезпечуватимуть охорону публічного порядку та додаткові заходи, що направлені на дотримання умов комендантської години. Ми володіємо ситуацією стосовно того, де можуть відбуватися провокаційні заходи, і разом зі службою безпеки докладаємо всіх зусиль, аби уникнути цього. Правоохоронці готові до виконання завдань задля забезпечення порядку на Сумщині у період великодніх свят», - запевнив головний поліцейський області.

Він закликав жителів та гостей Сумщини бути відповідальними, не нехтувати обмеженнями воєнного часу та толерантно ставитися один до одного.

Нагадаємо, на Сумщині не скасовується комендантська година, яка діє з 23.00 до 4.00.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top