telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

117 бригада територіальної оборони України відзначила 5-ту річницю від дня свого створення

117 бригада ТРО відома тим, що саме її бійці разом з добровольчими формуваннями та іншими військовими підрозділами зупинили війська окупантів на Сумщині й значною мірою стримали їх наступ на Київ.

На початку березня 2022 року бійцями бригади було захоплено трофейні російські танки моделі Т-90А та Т-72Б3, а також самохідну реактивну установку розмінування УР-77. 27 серпня 2022 року за рішенням Верховного Головнокомандувача бригада отримала Бойовий Прапор.

З нагоди 5-річного ювілею командування та особовий склад ТРО привітав заступник голови Сумської обласної ради Костянтин Товстуха.

«Мужність, честь, сила і відвага – це ті слова, які характеризують кожного з вас сьогодні. Саме від вас залежить суверенність нашої держави, мир і злагода українського народу. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. І за це вам та усім захисникам України – хвала і слава. У цей день бажаю вірно і гордо стояти на сторожі суверенності та блага країни, сміливо й легко відбивати всі натиски з боку противника, усувати будь-які проблеми й перешкоди, зберігати спокій і оптимізм, зберігати щастя й доброту в серці», - звернувся до захисників Костянтин Товстуха.

Він подякував родинам військових за терпіння, підтримку та вміння чекати в ці нелегкі часи. Побажав усім присутнім міцного здоров’я, добробуту, витримки та стійкості духу у благородній справі – вірному служінні рідному народові. Та вручив відзнаки Сумської обласної ради кращим бійцям.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 31 травня 2023, 10:50

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top