telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Фінішує реконструкція хіміотерапевтичного відділення у Сумському обласному онкологічному центрі

Завершальні роботи оглянув голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, за чиєї ініціативи й розпочався весь процес реконструкції онкологічного центру.

Хіміотерапевтичне відділення розташовуватиметься на першому поверсі хірургічного корпусу. Наразі тут кипить робота. Завершується внутрішнє облаштування палат, коридору, санітарних кімнат та кабінетів для лікарів. За словами директора Сумського обласного онкологічного центру Володимира Шевченка, їх мають закінчити до кінця весни, щоб влітку перші пацієнти вже могли лікуватися в оновленому відділенні.

«Тут 12 палат, розраховані на 1-3 хворих. Майже всі вони оснащені туалетами та душовими кабінами. Також є санітарні кімнати й загального користування. У відділенні є процедурна кімната, в якій знаходяться спеціальні крісла для того, аби пацієнт отримував процедуру амбулаторно. Одночасно в стаціонарі зможуть знаходитися понад 30 пацієнтів. Відділення оснащене кнопками виклику медичної сестри, камерами відеоспостереження. Це буде сучасне відділення, яке відповідатиме всім вимогам і стандартам. Воно буде не гірше, ніж у відомих європейських клініках», - розповів Володимир Шевченко.

Наразі тривають роботи з дизайну, закупівлі меблів і необхідного оснащення. Далі візьмуться доводити до ладу верхні поверхи будівлі.

«Оновлений медичний заклад дасть можливість пацієнтам отримувати своєчасну якісну допомогу в сучасних умовах. Роботи проведено за ці два роки чимало. Закуплено дороговартісне обладнання, зроблено реконструкцію, ремонти. Очевидно, що наші зусилля дають конкретний результат. Але ми не зупиняємося на досягнутому, а впевнено крокуємо далі, аби жителі Сумщини отримували якісні послуги й перебували на лікуванні в гідних умовах», - запевнив голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top