telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Щепкінці святкують 90-літній ювілей

Сумський Національний академічний театр імені Михайла Щепкіна святкує свій 90-річний ювілей. За ці дев'ять десятиліть театр став справжнім символом культурного життя Сумщини та України в цілому.

До свого ювілею колектив театру презентував виставу-концерт «90. Твій театр. Твоя історія».

Святкове дійство зібрало повну залу поціновувачів театрального мистецтва і вони не були розчаровані. Вистава-концерт відображає становлення та розвиток театру імені Михайла Щепкіна в контексті історії театральної справи на Сумщини. Глядач поринає у різні історичні епохи, де може стати свідком театрального життя.

На початку дійства голова обласної ради Віктор Федорченко привітав служителів Мельпомени, та відзначив їх нагородами. «У цей тяжкий для всіх нас час ви даруєте нам емоції. Змушуєте відключитися від реальності. Це справжній талант! Я бажаю вам завжди повних залів та щедрих на оплески глядачів», - сказав очільник обласної ради у вітальному слові.

За свою довгу історію Сумський театр став місцем народження багатьох талановитих акторів, режисерів та художників-постановників. Він пропонує своїм глядачам широкий вибір різноманітних постановок - від класичної драматургії до сучасних творів.

Протягом багатьох років Сумський Національний академічний театр імені Михайла Щепкіна працював над розвитком культури та мистецтва в Сумській області, а також здійснював турне по всій Україні та за її межами. Театр завжди був на передовій розвитку театрального мистецтва та просуванні культурної спадщини народу України.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top