telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги поповнився новими реанімобілями

23 березня 2023 року відбулося урочисте вручення нових спеціалізованих автомобілів швидкої медичної допомоги в Сумському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Це значне досягнення є результатом програми фандрайзингу UNITED-24, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.

Програма UNITED-24 зібрала разом багато відомих людей та організацій світу, які спільно працювали, щоб забезпечити швидкий доступ до екстреної медичної допомоги в різних регіонах України. Одним з амбасадорів програми став легендарний американський астронавт Скотт Келлі. Автомобіль, придбаний за його сприянням, буде передано у Краснопільську підстанцію екстреної (швидкої) медичної допомоги, яка сьогодні перебуває під постійними ворожими обстрілами.

Під час передачі реанімобілів голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко подякував керівнику Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Сергію Бутенку й усьому колективу за їх мужність і допомогу мешканцям Сумщини у цей складний для держави час. «Я пишаюся вашою роботою у цей непростий час», - зазначив очільник обласної ради.

Присутні депутати Верховної Ради України Михайло Ананченко та Микола Задорожний також подякували медикам за їх роботу, бо саме від них залежить життя людей. Також вони зазначили, що оновлення технічних засобів екстреної служби буде продовжуватись.

Також реанімобілі були придбані за кошти UKRSSIBBANK BNP Paribas Group, Donated by Grammarly and its community worldwide та інших організацій і впливових особистостей.

Тому окрім Краснопільської підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги спеціальний автотранспорт буде розподілено також у Путивльську, Глухівську, Лебединську, підстанції Е(Ш)МД, Конотопську та Центральну станції Е(Ш)МД.

Також читайте:

Документи облради

Go to top