telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Суми. Ми дали їм під дих» - студенти коледжу ім. Бортнянського відвідали показ фільму про оборону міста

15 березня творча родина Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського в рамках національно-патріотичного виховання, за особистого сприяння режисера фільму Володимира Нянькіна та керівництва кінотеатру «ДРУЖБА» відвідала показ фільму «Суми. Ми дали їм під дих» — документальну кінострічку, що розповідає про оборону нашого міста у перший місяць повномасштабної війни.

У фільмі зібрані історії людей, які взяли до рук зброю і відстояли Суми. Серед присутніх в залі знаходилися режисер картини та деякі з багатьох Героїв кінострічки - випускники коледжу, які з перших днів вторгнення росії в Україну взяли зброю та стали на захист нашої держави.

Перед початком перегляду до присутніх звернулася директор коледжу, заслужений працівник культури України Надія Гринь, яка подякувала від творчої родини кожному причетному до створення картини та наголосила на важливості усвідомлення про героїчний подвиг земляків. Також слово мав режисер картини Володимир Нянькін, який розкрив головну ідею фільму — Суми боронили люди найрізноманітніших професій: шкільні вчителі, будівельники, працівники заводів, банків, служителі церкви та інші, і саме вони розповідають про те, як організовували оборону, партизанили, брали полонених, підривали й захоплювали ворожу техніку та як у боях втрачали побратимів.

До слова, розповіді героїв фільму перемежовуються реальними кадрами, що знімали очевидці подій. Частину відео команда знайшла у відкритому доступі, а частину надали сумчани.

Під час сеансу відбувся збір коштів для героїв фільму «Суми. Ми дали їм під дих» та їх побратимів, які зараз воюють на Сході України. У підсумку було зібрано 6271 грн.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top