telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Триває процес реформування ОКАП «Сумиоблагроліс»

Відбулося чергове засідання робочої групи з вивчення та напрацювання організаційно-правових механізмів удосконалення роботи комунального сектора лісової галузі Сумської області.

Під час минулого зібрання керівництву ОКАП «Сумиоблагроліс» було запропоновано надати проєкт першого етапу реформування підприємства та інформацію про виконання виробничо-економічних показників в цілому і в розрізі дочірніх підприємств за 2020 та 2021 роки.

Тож керівник підприємства Олександр Будник розповів, що проведено перший етап роботи в рамках реформування ОКАП. Таким чином заплановано з 18 дочірніх підприємств зробити 13. Будуть об’єднані Сумський та Білопільський, Охтирський та Великописарівський, Липоводолинський та Недригайлівський, Конотопський та Буринський, Кролевецький та Путивльський агролісгоспи. Всі інші залишаться окремими одиницями. Економія коштів через злиття цих підприємств за рік становитиме понад 8 млн грн. «Що стосується принципів об’єднання підприємств, то рішення приймалося індивідуально по кожному, враховуючи їх специфіку, на основі комплексу показників діяльності лісогосподарських підприємств», - зазначив Будник.

За його словами, окрім процесу реформування підприємство продовжить роботу над оформленням правовстановлюючих документів на право постійного користування землями лісового фонду по ОКАП «Сумиоблагроліс».

Голова робочої групи Вадим Лисий наголосив на очевидності того, що сьогодні стан ведення лісового господарства потребує адаптації до сучасних запитів.

«Реформування передбачає оновлення нормативно-правової бази, збільшення фінансування, узгодженості дій ОКАП «Сумиоблагроліс» та місцевої влади, чіткого розподілу повноважень, формування фінансово стійких та конкурентоспроможних лісогосподарських підприємств. Всі ми розуміємо, що цей процес довготривалий, але треба якомога пришвидшити його і ретельно прорахувати всі економічні показники в рамках реформи лісової галузі, що наразі триває в Україні», - акцентував Вадим Лисий.

Заступник голови робочої групи Микита Баня порушив питання ефективного менеджменту та економічно-фінансової складової лісгоспів. Зокрема, зупинився на скороченні адміністративних витрат, пришвидшенні прийняття та реалізації управлінських рішень.

На наступне засідання члени робочої групи рекомендували Олександру Буднику надати інформацію про діяльність підприємства за перший квартал поточного року, проєкт штатного розпису об’єднаних дочірніх підприємств та економічне обґрунтування наступних етапів реформування.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 16 березня 2023, 16:17

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top