telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко привітав українських добровольців з професійним святом

14 березня – День добровольця, який відзначається в Україні з 2017 року. Ця дата обрана не випадково, адже саме цього числа 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці Київської області для формування першого добровольчого батальйону.

Українські добровольці стали гордістю українського народу. Вони були першими, хто став на захист держави у 2014 році, коли ворог прийшов на нашу землю. Вони воюють і сьогодні під час повномасштабної війни.

З нагоди свята представників добровольчих батальйонів та волонтерів вітали у Сумській обласній філармонії. Усіх полеглих вшанували хвилиною мовчання.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко нагородив кращих бійців, подякував їм за їх мужність та патріотизм, за те, що саме завдяки їм вдалося зупинити російського агресора, в тому числі й на Сумщині, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію.

«Українські добровольці – це символ героїзму, патріотизму та відваги. Хоча я глибоко переконаний, що добровольцем можна вважати не лише тих, хто став на захист країни зі зброєю в руках, а й кожну людину, яка залишилася в Україні та працює на своєму фронті. Це і медики, і волонтери, і рятувальники, і вчителі, і аграрії, і представники бізнесу, і працівники комунальної сфери, і сфери харчування та побуту тощо. Бо без тилу й нашої з вами допомоги військовим було б дуже складно. Тому я від імені депутатського корпусу дякую всім, хто наближає нашу перемогу», - звернувся до присутніх очільник обласного депутатського корпусу і особливо відзначив допомогу жінок-добровольців.

Також винуватців свята вітали керівники області та міста, начальники військових формувань. Заступник командира оперативного тактичного угруповання «Суми» В’ячеслав Котлик акцентував на тому, що добровольці часто, не маючи військового досвіду, беруть участь в охороні Сумщини та держави. Їх допомога є неоціненним вкладом у загальнонаціональну державну справу – перемогу над ворогом.

Загалом у воєнному конфлікті на сході України брали участь майже 40 добровольчих батальйонів. Переважна більшість із них згодом перетворилася на військові частини силових структур.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top