telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Сумщина відзначила річницю з дня народження Тараса Шевченка

У день святкування 209-ї річниці з дня народження генія українського народу Тараса Шевченка на Сумщині поклали квіти до підніжжя пам’ятника Кобзареві. На заході були присутні керівники області і міста, депутати, очільники установ і підприємств, військові, громадськість.

Всі, хто прийшов на мітинг, говорили про те, що Тарас Шевченко став пророком своєї землі, який віддав своє життя заради людей України. Не було в нього багатства матеріального, але було багатство, дане Богом, - духовне. Він поєднав у собі кращі риси українця, жив своєю країною і помер заради її свободи.

Голова обласної ради Віктор Федорченко зазначив, що день народження відомого в усьому світі генія є важливим для кожного українця. «Ми повинні пам’ятати, що Шевченко був людиною з величезною силою духу і патріотизмом. Він писав: «Свою Україну любіть, любіть її... во время люте, в остатню тяжкую минуту за неї Господа моліть». Сьогодні нам треба молити Господа за краще майбутнє України. Ми повинні пам’ятати слова Шевченка, що лише в своїй хаті своя сила, своя правда і своя воля. Ми повинні робити все для того, щоб на нашій землі був мир і спокій», - зазначив керманич депутатського корпусу.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 09 березня 2023, 12:12

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top