telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Відбулося засідання бюджетної комісії в Сумській обласній раді

Депутати погодили перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності, фінансування ремонту яких здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету на 2023 рік.

До депутатів звернувся міський голова Сум Олександр Лисенко. Він наголосив, що ще два роки тому були виділені 50 млн грн на ремонт проспекту Лушпи обласного центру, але Василь Хома, який на той час очолював Сумську ОДА, перенаправив ці кошти. Відтак проспект Лушпи наразі знаходиться у жахливому стані і потребує ремонту. Олександр Лисенко звернувся до депутатів, аби вони частину коштів, які розподілятимуться на ремонт доріг комунальної власності, направили на ремонт однієї з найбільших вулиць Сум. Міський голова зауважив, що з міського бюджету Сум минулого року було направлено 230 млн грн на добровольчі формування та ЗСУ для захисту обласного центру. Цьогоріч заплановано витратити на ці цілі 300 млн грн. Тож якщо депутати допоможуть із фінансуванням ремонту проспекту Лушпи, для міського бюджету це було б великою підтримкою.

Директор Департаменту розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації Володимир Дудченко проінформував депутатів, що на поточний рік виділено 618 млн грн на ремонт доріг місцевого значення. З цієї суми не більше 20% можна направити на ремонт доріг комунальної власності. Депутати, з огляду на звернення Олександра Лисенка та враховуючи те, що в Сумах проживає 25% населення області, погодили попередньо виділити 38 млн грн на ремонт проспекту Лушпи.

Також депутати погодили виділення за рахунок вільного залишку обласного бюджету коштів на придбання високовартісного медичного обладнання на загальну суму близько 58 млн грн для Сумської обласної клінічної лікарні. За дорученням робочої групи з вивчення та напрацювання організаційно-правових механізмів удосконалення роботи комунального сектора лісової галузі Сумської області від 23.02.2023 року розглянули питання щодо виділення коштів з обласного бюджету на оформлення права власності та права постійного користування на земельні ділянки лісового фонду, які перебувають у користуванні дочірніх агролісогосподарських підприємств ОКАП «Сумиоблагроліс» та рекомендували Сумській військовій адміністрації опрацювати питання щодо виділення необхідних коштів.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 09 березня 2023, 11:36

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top