telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Керівники обласної ради подякували бійцям ДФТГ за їх вклад в оборону Сумщини

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко та його перший заступник Вадим Лисий приїхали до одного з підрозділів ДФТГ, аби подякувати бійцям за їх вклад в оборону Сумщини.

«Вже рік ми знаходимося в стані активної фази війни. Я добре пам’ятаю ті дні, коли ворог зайшов на Сумщину. Люди різного віку, різних професій взяли до рук зброю, організувалися і стали на захист рідного міста. Я ні на хвилину не покидав місто і пам’ятаю, як ми перекривали дороги, як тягали ворожу військову техніку, ремонтували її, будували захисні споруди, рили траншеї. Рік назад у нас була одна мета і зараз залишається – відстояти свою землю, відстояти Україну. У нас сильний дух, у нас є віра в перемогу, у нас є такі патріоти, як ви. Дякую кожному з вас. Від себе й депутатського корпусу обіцяю й надалі допомагати нашим захисникам, бо тільки разом ми сила, і тільки разом здобудемо перемогу», - сказав Віктор Федорченко, звертаючись до присутніх.

Він вручив бійцям відзнаки обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня, грамоти й подяки. Побажав усім бути здоровими та якнайскоріше зажити в мирній країні.

До слів привітань долучився й Вадим Лисий, який акцентував, що добровольці – це та опора, яка утримує від ворожої навали ті населені пункти, де немає сил оборони. Він висловив слова вдячності захисникам, завдяки яким Суми залишилися неушкодженими й ворогу не вдалося зруйнувати обласний центр на відміну від багатьох міст України.

Командири ДФТГ дякували обласній раді й особисто Віктору Федорченку за увагу до територіальних добровольчих формувань та посильну допомогу.

 Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top